شرکت Beijing shenzhou Anfu که به آن shenzhou anfu گفته می شود. با نگاهی به شعار این شرکت یعنی به دنیای خانه های هوشمند خوش آمدید می توان پیشرفتی که در زمینه فناوری های نوین داشته را حدس زد.

شرکت انفو در تراشه ها و ماژول های امنیتی SOC، طراحی محصول ترمینال امنیتی، توسعه و فروش شرکت های با فناوری پیشرفته حرفه ای است. در حال حاضر، گواهینامه شرکت ملی فناوری پیشرفته را گذرانده است. گواهینامه شرکتی محصول پایانه پذیرش کارت Unionpay، گواهینامه شرکت نرم افزاری، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت IS9001:2015، و این واحد تولید تعیین شده و واحد مجوز فروش محصولات رمزهای تجاری است که توسط اداره رمز عبور دولتی تأیید شده است.

این شرکت مدت‌هاست که بر روی تحقیق و توسعه پایه در زمینه امنیت تمرکز کرده است، بر اساس توسعه پلتفرم طراحی تراشه SOC CPU با کارایی بالای 32 بیتی، و همچنین امنیت اطلاعات، پرداخت موبایلی و سایر محصولات تراشه SOC و طراحی برنامه کاربردی، تولید فروش و خدمات و سایر کارهای ترویج صنعتی سازی، محصولات به طور گسترده در ترمینال هوشمند، محصولات حفاظتی امنیتی، خانه هوشمند، قفل هوشمند، پرداخت مالی، محصولات رمزگذاری اطلاعات ویژه و سایر زمینه های امنیت اطلاعات استفاده می شود.

 در تحقیق و توسعه محصول، این شرکت همواره به جاده تحقیق و توسعه مستقل پایبند بوده است.

شرکت آنفو هر ساله مبلغ زیادی را برای تحقیق و طراحی محصول سرمایه گذاری می کند، تولید سریالی محصولات تراشه AX200 را محقق می کند و بر این اساس تعدادی راه حل امنیتی در صنعت راه اندازی کرده است. با تکنولوژی پیشرو، تصمیم گیری علمی و مدیریت استاندارد، به یک شرکت شناخته شده در زمینه رمزگذاری امنیتی تبدیل شده و به یک تامین کننده مستقل تراشه و ماژول امنیتی و تامین کننده ترمینال امنیتی هوشمند در زمینه های امنیتی، بانکی تبدیل شده است. و امور مالی، دولت الکترونیک و خدمات رفاهی در داخل و خارج از کشور را نیز انجام می دهد.